Reference

 

 

S Petrem Janžurou jsme spolupracovali poprvé na prezentačním videu farem oceněných v roce 2020 v rámci programu Pestrá krajina a rozhodně to nebylo naposledy. Připravil pro nás perfektně vyvážené video se spoustou krásných záběrů, na kterých  je vidět, že svou práci dělá opravdu rád. Velmi oceňujeme také jeho přístup k farmářům  kteří často nemají zkušenosti s  vystupováním před kamerou, ale díky lidskému přístupu pana Janžury dokázali  mluvit přirozeně, ale přitom s rozhodností. I přes naše často puntičkářské požadavky neměl problém jakémukoliv našemu přání vyhovět.

Ing. Veronika Jenikovská
tajemnice  Asociace soukromého zemědělství ČR


S Petrem Janžurou jsme začali spolupracovat na základě doporučení jeho zákazníka. Na začátku se nám líbilo, že trpělivě vyslechl naše zadání a pak navrhl řešení, které vycházelo z jeho zkušeností. Na výsledku jsme to pak hodně ocenili. Jeho samotný přístup k práci byl nejen velmi profesionální, ale také lidský a pozorný k lidem se kterými spolupracoval. Zadanou práci odevzdal včas. Dokázal naše světla prezentovat citlivou a srozumitelnou formou. Jsme rádi, že jsme ho pro spolupráci získali. Jsme si vědomí, že osvětlení Zumtobel patří ke špičce osvětlovacích těles a tak pochopitelně také chceme, aby vypadaly dobře i na fotografiích a ve videu. A to Petr dokáže velmi dobře.

Dipl. Ing. Jan Vacek
General manager   ZG Lighting Czech Republic s.r.o.


S panem Janžurou jsem se setkal v době, kdy náš ústav uvažoval o nové formě propagace. Sám navrhl její koncepci i způsob realizace. K realizaci pak přistoupil jednak s velkou tvůrčí erudicí a kreativitou, jednak s důsledným pochopením a respektem práce naší instituce, takže nijak nenarušila její běžný pracovní chod. Tvorba souboru propagačních fotografií zahrnovala práci s většinou našich zaměstnanců a p. Janžura do ní dokázal všechny přirozeně a citlivě zapojit. Vzniklý propagační soubor už několik let s úspěchem využíváme při prezentaci na veřejných akcích, na webových stránkách ústavu a v našich pracovních dokumentech typu výroční zpráva apod. Veškerá práce byla provedena naprosto profesionálně a v případě potřeby budeme s p. Janžurou opět rádi spolupracovat.

PhDr. Martin Prošek, PhD.
ředitel Ústavu pro jazyk český


S panem Janžurou Linet spolupracuje již od roku 2013. Fotografických služeb od té doby využíváme několikrát ročně při různých zejména zaměstnaneckých eventech různého typu. Při focení těchto akcí vždy pan Janžura navrhuje originální a kreativní řešení, která se pak promítnou do samotného výsledku práce. Při fotografování dokáže pan Janžura osobitě a současně nenuceně  navázat kontakt s focenými lidmi, umí navodit neformální uvolněnou atmosféru, jež se  odráží v samotných snímcích. Samotné fotografie nevyužíváme jen pro zdokumentování samotné akce, ale využíváme je i pro HR marketing a interní komunikaci. Jako známka spokojenosti jistě svědčí i fakt, že mnoho fotografovaných se netrpělivě po akci ptají „Kdy už budou fotky?“   pak se kolektivně baví jejich prohlížením a  vkládají si je sociální sítě.

Petra Michálková DiS.
HR specialista Linet


Spolupráci s fotografem panem Janžurou můžeme jen doporučit. Naší zakázkou byly fotografie pro účely firemní prezentace na naše webové stránky a firemní portrétní fotografie. Vše se povedlo na jedničku, portrétní fotografie jsou přirozené a to se fotili lidé, kteří se na začátku vůbec fotit nechtěli. Výsledkem jsou snímky, ze kterých lze poznat, že s lidmi to pan Janžura umí. S použitím dronu nám i natočil hezké video areálu firmy. Práce s panem Janžurou byla příjemná a byli jsme spokojeni.

firma BPS PRŮMYSLOVÉ SLUŽBY, s.r.o.


Vážený pane Janžuro,

rád bych Vám poděkoval za spolupráci při realizaci kalendářů pro Léčebné lázně Janské Lázně. Oceňuji zejména kreativitu, se kterou jste přistoupil k celému projektu a která se pak i výrazně podepsala na nádherném vyznění všech fotografií. Rovněž tak děkuji i za dodržení všech domluvených termínů, které jsou vždy při tvorbě tak složitého výrobku, jakým kalendář je, naprosto zásadní. Rád s Vámi budu spolupracovat na dalších projektech.

Ing. Ivo Novák,  majitel grafického studia a tiskárny ŽAKET


„S fotografem Petrem Janžurou spolupracujeme již 6 let. Začínali jsme klasickým fotografováním interiérů a exteriérů našich ubytovacích provozů. Jeho zkušenosti s fotografováním architektury nám přinesly výsledky, které nádherně obohatily naše prezentační materiály. Brzy pochopil, jaké je naše skutečné poslání. Tím je léčba lidí unikátními metodami. Začal vymýšlet, jak naše služby zviditelnit, a tak vznikly naše kalendáře. Bez drahých modelů a nákladné produkce. Fotil je se zaměstnanci lázní, s pacienty. Jeho velmi lidský a osobní přístup si každého získal. Z fotografování v improvizovaném ateliéru přímo v secesní kolonádě vznikly nejen nádherné fotografie, ale vlastně se z celé akce stal teambuilding, kde nám všem bylo dobře. Musím ještě vzpomenout na jedno krásné fotografování v rehabilitačním ústavu pro děti, kde si fotograf Petr získal srdce dětí. Zdálo se mi, že tam byl zvláštním způsobem šťastný i on. Naše letitá spolupráce je úspěšná, postupně jsme vytvořili již tři kalendáře, řadu fotek a prezentační videa. Z jeho přístupu k práci máme dojem, že „kope za nás“, a tak se těšíme na další jeho nápady.“

Ing. Zuzana Pichlová
marketingová specialistka  Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik


Fotografa pana Janžuru jsem si vybrala ke zhotovení fotografie do mého internetového profilu. Byla jsem velmi mile překvapena přístupem pana fotografa. Vystupoval profesionálně, přesně věděl, jak by fotka měla vypadat. Velmi jsem ocenila, jak mě nenásilně ale s jistou kreativitou přiměl k přirozenému výrazu. S výsledkem jeho práce jsem velmi spokojená a mohu ho doporučit.

MUDr. Kateřina Hubačová, Derma Kladno


S Petrem se znám už několik let. Od našeho seznámení mám ráda jeho přívětivý přístup k lidem, pečlivost a chuť být opravdu prospěšný. Těšila jsem se proto na chvíli, kdy se spolu potkáme profesně. V době kdy nám vypadl náš „dvorní“ fotograf jsem ho tak mohla přizvat k práci pro Ředitele naživo. Petr od nás dostal zadání nafotit portréty 100 lidí a 42 dvojic tak, aby zapadly do našeho již započatého vizuálního stylu a aby odpovídaly našim představám pro práci na sociálních sítích. Součástí zadání bylo také zachytit pracovní atmosféru účastníků programu. S výsledkem i následnou komunikací ohledně předávky fotek jsme byli velmi spokojení. Příjemná byla i spolupráce přímo „na place“. Díky.

Pavla Chlebounová
Učitel naživo, z. ú.